Ogłoszenie

FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE NA NOWY ADRES! http://asg-power.cba.pl

#1 2011-07-31 21:13:25

 Czarny

Starszy sierżant

6924291
Call me!
Skąd: Nowy Targ
Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 58
Punktów :   

Nowy tryb zabawy ...

Witajcie ! ;d ... wpadłem na pomysł wymyślenia nowego trybu gry(zabawy.. etc)
No więc ... Są 2 drużyny, nawet 3... 1 broń na drużynę, reszta broni poukrywana... cel w tym, aby znaleźć te bronie a potem mieć większe szanse na wygraną... najlepiej połączyć to z jakimś trybem...
Tylko 1 problem.. trzeba jakieś wskazówki, które się będzie losowało na początku rundy, jeśli będą za mało szczegółowe lub coś, będzie to złamaniem regulaminu, i będzie to skutkowało strzałem w "pupe" ;p
Ale... 2 problem jest taki, że wątpie czy ktoś pozostawi swojego elektryka/broń gdzieś w lesie ... Bo 2 osoba zepsuje, a poza tym może się zgubić...
Ale pomyślcie nad urozmaiceniem, lub zmienieniem punktów... zabawa może nie będzie idealna, ale może przynieść duże emocje ;p


"Tylko poległy może myśleć o zdradzie..."

Offline

 

#2 2011-08-01 16:59:36

Żółty

Kapral

Zarejestrowany: 2011-06-19
Posty: 20
Punktów :   

Re: Nowy tryb zabawy ...

Masz racje kto by zostawił swoją broń w lesie. Skoro tak to proponuje zrobić pukawki z butelki i z balona bo dość dobrze niesie a jak się zgubi to nawet nie szkoda co wy na to?

Offline

 

#3 2011-08-05 17:21:36

 Al-Kaida

Major

6647900
Skąd: N.T.
Zarejestrowany: 2011-06-07
Posty: 110
Punktów :   

Re: Nowy tryb zabawy ...

I co chcesz sie strzelac na pukawki? Powodzenia. Acha i blagam nie uzywajcie polskich znakow bo mam neta ale w PSP a tam mi ich nie czyta i bieda cokolwiek zrozumiec pls.

Ostatnio edytowany przez Al-Kaida (2011-08-05 17:25:00)


Nie uzywajcie polskich znakow pls.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.alamaloc.pun.pl www.virtualpolishtruckers.pun.pl www.tsim.pun.pl www.tziz.pun.pl www.sekai-no-okama.pun.pl