ASS(g) Team

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE NA NOWY ADRES! http://asg-power.cba.pl

#1 2011-08-08 22:23:51

 Mucios

Gołębiarz

Skąd: Nowy Targ
Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 108
Punktów :   

Die erste Karte auf Hauptmann Konrad Schmidt Tagebuch

[Pierwsza kartka z dziennika kapitana Konrada Schmidta]

Neu Markt, den 08.08.2011



Scheiße. Cały mój oddział został wybity, do nogi. Ocalałem tylko ja, diese dumm Polen nie zauważyli, że pod stertą trupów jest ktoś żywy. Gut für Mich. Widziałem, jak meine Soldaten padali pod kulami wroga. Nie doceniliśmy ich. Już prawie byliśmy przy bunkrze, kiedy od tyłu zaatakowały nas posiłki nieprzyjaciela. Nie było się gdzie wycofać, dodatkowo ostrzał z granatników i miny osłabił nas zupełnie. Tylko ja przeżyłem i wygrzebałem się spośród sterty trupów... Wezwałem wsparcie i teraz na nich oczekuję. Diese Mann sind sehr jung, to na pewno jakieś mięczaki – już ja zrobię z nich mężczyzn. Jest wśród nich Mechaniker und Medic, pozostali to Sturmsoldaten. Ich weiß nich, was will weiter, aber ich habe nich gut Gefühl. [Nie wiem, co będzie dalej, ale mam złe przeczucia]. Pozostaje nam tylko walka im Blutt und Feuer.
Nähste Kampf odbędzie się w lesie, nieopodal niewielkiego miasta Neu Markt. Musimy opracować dobrą taktykę, która pozwoli nam wygrać. Verdammt! Będzie ciężko, ale z nami nie dadzą rady. Ich weiß, dass sie haben minen, so wir mussen wachsam sein. [Wiem, że mają miny, więc musimy być czujni.] Unsere Motto ist: „Zusammen nach dem Ziel!“. Najgorsze jest to, że powoli kończą nam się Munition und Lebensmittel. Musimy oszczędzać. Zanim minie zmrok, unsere fahne will erscheint am Polnisch Bunker!
Dowództwo pozwoliło nam nie brać jeńców, choć z drugiej strony przydałby się przynajmniej jeden, aby zdobyć Informationen. Jeśli się nie uda, nie będę jednak żałował.
Moja rana postrzałowa jest na tyle głęboka, że teraz ciężko ruszać mi ręką w barku, ale dam radę... Pokażę tym młodzikom, co znaczy Richtig Soldat!
Jestem ciekaw, co teraz robi meine Gattin mit mein Sohn. Oby mieli się lepiej niż ja...
Wir attacken in wenigen Tagen, więc trzeba uzbierać tyle amunicji, ile się da.

Offline

 

#2 2011-08-11 10:05:13

Żółty

Kapral

Zarejestrowany: 2011-06-19
Posty: 20
Punktów :   

Re: Die erste Karte auf Hauptmann Konrad Schmidt Tagebuch

No nieźle

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bb-zip.pun.pl www.bleachfrpg.pun.pl www.gsmdevils.pun.pl www.nilfn.pun.pl www.emerytomani2.pun.pl