Ogłoszenie

FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE NA NOWY ADRES! http://asg-power.cba.pl

#1 2011-06-12 08:24:07

NicolaCorelli

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 34
Punktów :   

Gangi - rozwinięcie

Gangi- Były by to w obecnej chwili 2 druzyny ze stałym składem. każdy gang miał by swoje forum ,własne logo i własnego lidera.

Zdobywanie zawodników - każdy gang mógł by kupić zawodnika z przeciwnej dróżyny lecz nie zapieniadze tylko za pkt. Jak zdobyć pkt?. To proste każda dróżyna sumuje sobie liczbe zabitych ludzi (1 zabity =1 pkt). Druga dróżyna daje cene każdego zawodnika ze swojej dróżyny. Team który sprzedaje człąnka dostaje pkt w ilości równej do ceny sprzedanego gracza


przykładowe nazwy gangów:

-Black Wolfs
-Gold guns
-Hit Man
-Grom
-Angels
-Black Army



Piszcie co wy na to !

Rozwinełem pomysł Miszcza

Offline

 

#2 2011-06-12 11:06:16

 Mucios

Gołębiarz

Skąd: Nowy Targ
Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 108
Punktów :   

Re: Gangi - rozwinięcie

Nie ma sensu rozbijać się na nowe fora itd... Pomysł okej, ale nazwałbym to "oddziały" a nie "gangi". To byłyby stałe składy, w których byśmy grali, ale kupowanie zawodników nie jest dobrym pomysłem. Bo co, jedni będą mieli 3 osoby, a drudzy 8?
Jeśli chodzi o początkowe ich ustalenie, to najpierw musimy się postrzelać, żeby zobaczyć kogo z kim ew. można dać.

Offline

 

#3 2011-06-12 21:26:26

NicolaCorelli

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 34
Punktów :   

Re: Gangi - rozwinięcie

NIe rozbijac się na nowe forum tylko dac prawa wstępu tylko czlonka gangu a z kupowaniem to mozna coś dopracować

Offline

 

#4 2011-06-13 20:27:01

 Miszczu

Administrator

4248340
Skąd: New Targ City
Zarejestrowany: 2011-06-07
Posty: 82
Punktów :   

Re: Gangi - rozwinięcie

Pomysł ogółem był mój, jak już to napisał NicolaCorelli i muszę przyznać, że jego "rozwinięcie" jest całkiem całkiem. Jedyną słuszną uwagą jest to kupowanie zawodników. Można pomyśleć nad tym jak będzie więcej osób. Na razie zróbmy składy itd. Potem wymyśli się jakieś inne kombinacje w miarę rozwoju tego wszystkiego. Krótko : jak najbardziej jestem za.


"Tylko głupi żołnierz odrzuca tuż przed bitwą nawet najskromniejszą broń..."

http://i133.photobucket.com/albums/q57/szymoonek/offtop.gif

Offline

 

#5 2011-06-14 13:45:53

 Al-Kaida

Major

6647900
Skąd: N.T.
Zarejestrowany: 2011-06-07
Posty: 110
Punktów :   

Re: Gangi - rozwinięcie

Dobra ale to 2 kapitanów i wybierają nie?


Nie uzywajcie polskich znakow pls.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.etk.pun.pl www.kopytko.pun.pl www.hatelove.pun.pl www.gra--pokemon.pun.pl www.izabelcik.pun.pl